Merino vilnos pledas ŠKOTIJA

Extra fine (aukštos kokybės) plonos merino vilnos, ryškus, žadinantis gerą nuotaiką, pledas.  Austas remiantis škotų dizaino žakardo raštu. Pledas toks didelis, kad juo galėsite jaukiai užsikloti dvigulėje lovoje ar naudoti kaip lovos užtiesalą.

Pledas labai minkštas, šiltas, lengvutis. Dviejuose galuose pledą puošia kutai. Savo raštu puikiai tiks kiekviename interjere ir jį pagyvins, suteiks jaukumo ir nuotaikingumo.

YPATINGAS PLEDAS YPATINGIEMS NAMAMS.


Pledas supakuotas skaidriame maišelyje.

Tai šilta ir miela dovana Jums patiems ar artimiesiems. 

 

DYDIS:  215 x 245 cm (su kutais)

 

APIE VILNĄ:

Ši merino vilna gaunama iš Australijoje auginamų merinosų avių. Tai vilna su švelniais, minkštais plaukeliais ir tvirta struktūra, todėl ji elastinga ir ilgaamžė ir šilta.

Ši vilna lengva, pralaidi orui, todėl puikiai apsaugo nuo temperatūrų kaitos, o taip pat yra antialergiška. 


PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C )vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinkite, negręžkite sukamuoju būdu, nedžiovinkite  džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

129.99€