Ėriukų vilnos kombinezonas "Meškis pusnyje" 62 d.

Ėriukų vilnos storesnio audinio kombinezonas su satino (medvilnės) vienspalviu pamušalu viduje, o atvartukai ir kapišono vidus dekoruotas marga (JAV dizainerių kurtų motyvų) medvilne.

Užsegamas spaudėmis, kapišonas sutraukiamas guma su fiksatoriais, kuri yra paslėpta, tad saugi Jūsų mažyliui. 

Kombinezonas džiugina žaisminga, rankų darbo apnerta aplikacija. 

Tai šiltas, minkštas, švelnus rūbas dėvėjimui lauke iki vėlyvo rudens ir nuo ankstyvo pavasario.  Arba nešaltai ne lietuviškai žiemai.

Kombinezonas įpakuotas balto kartono, firminėje Raigra Wool dovanų dėžutėje. 


DYDIS: 

62 cm (su rezervu išaugimui)


APIE VILNĄ:

Ėriukų vilna - tai išskirtinai pirmo kirpimo, ypač minkšta ir švelni. Vilnos audinys turi savybę izoliuoti šaltį ir karštį, apsaugoti nuo staigių temperatūros svyravimų ir leidžia odai kvėpuoti, užkerta kelią bakterijų dauginimuisi.

 

PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C ) vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinti, negręžti sukamuoju būdu, nedžiovinti džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

62.00€