Vaikiškas pledas "Ciklameno avytė" 90x105

Skandinaviškos ekologiškos vilnos pledukas, dekoruotas rankų darbo apnerta avyte su ryškiu satino pamušaliuku antroje pusėje. Tai žaismingas, mielas pledukas, tinkamas naudoti ištisus metus. Ši vilna turi savybę palaikyti malonią šilumą- kai šalta plaukeliai sugula ir maloniai šildo, kai karšta - plaukeliai pasišiaušia ir praleidžia orą, todėl veikia kaip termoreguliatorius. Tai mažiau švelni vilna, tačiau nuostabus, pačios gamtos sukurtas produktas. Šį vilnos unikalumą jau įvertino ir rekomenduoja mažylius turinčios mamytės. 

Jei manote, jog ilgesnis vilnos plaukelis gali erzinti vaikučio odelę, esantis satino pamušaliukas nuo to apsaugos. 

Pledukas įpakuotas balto kartono dovanų dėžutėje.


DYDIS:  90x105 cm

 

APIE VILNĄ:

Skandinaviška ekologiška vilna gaunama iš Skandinavijos šalyse auginamų avių. Tai ilgesnio plauko vilna su tvirta ir unikalia struktūra.  

Ši vilna labai lengvutė, šilta, o tuo pačiu pralaidi orui, todėl puikiai apsaugo nuo temperatūrų kaitos, yra antialergiška. 

Vilna yra natūralios pilkos, baltos ar rudos spalvų, nedažyta, neapdorota cheminėmis priemonėsmis, todėl gali būti jaučiamas intensyvesnis vilnos kvapas, kurį galima panaikinti dažniau vėdinant gryname ore. 


PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C )vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinkite, negręžkite sukamuoju būdu, nedžiovinkite  džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

41.50€