Vaikiškas pledas "Garbanė avytė" 70x100 cm

Rankomis siuvinėtas merino vilnos plonas, šiltas, minkštas ir švelnus vaikiškas pledas. Pagamintas iš pieno baltumo 100% merinosų vilnos. Šis minimalistinio stiliaus pledas miela dovana pasaulį išvydusiam mažam žmogučiui.

Avytė išsiuvinėta keliomis dešimtimis kruopščių dygsnių, sudarydami vaizdą, lyg būtų piešta pieštuku. Vertinantys rankų darbą, siuvinėjimą bus maloniai nustebinti.

Piešinys sukurtas lietuvių iliustratoriaus.

Pledukas įpakuotas baltoje dovanų dėžutėje.

DYDIS: 70x100 cm

APIE VILNĄ:

Merino vilna gaunama iš Australijoje ir N. Zelandijoje auginamų merinosų avių. Tai vilna su švelniais, minkštais plaukeliais ir tvirta struktūra, todėl ji elastinga ir ilgaamžė, lengva ir šilta.

Ši vilna pralaidi orui, todėl puikiai apsaugo nuo temperatūrų kaitos, o taip pat yra antialergiška. 

Australietiškų merinosų vilnos natūrali spalva yra pieno baltumo. 


PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C )vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinkite, negręžkite sukamuoju būdu, nedžiovinkite  džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą saybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

 

43.99€