Merino vilnos pledas "Šachmatinis meškis" 70x100 cm

N. Zelandijos merino vilnos, lengvas, plonesnis, jaukiai šiltas vaikiškas pledas, apsiūtas natūralios baltos spalvos medvilnine juostele. Tinkamas naudoti ištisus metus, nes ši vilna pralaidi orui, tad neleidžia mažyliui perkaisti ar sušalti. Pledukas austas iš dviejų pastelinių vilnos atspalvių verpalų, taip sukuriant pereinantį pastelinių spalvų languotą žakardą. 

Pledukas supakuotas balto kartono dovanų dėžutėje. Tai šilta ir miela dovana Jūsų ar artimųjų mažylei / -iui. 

REKOMENDUOJAME: šį pleduką įsigyti su naujagimio batukais (0-3 mėn.)

DYDIS: 70x100 cm

APIE VILNĄ:

Merino vilna gaunama iš N. Zelandijoje auginamų merinosų avių. Tai vilna su mažiau švelniais plaukeliais, tvirta struktūra, todėl ji elastinga ir ilgaamžė lengva ir šilta.

Ši vilna pralaidi orui, todėl puikiai apsaugo nuo temperatūrų kaitos, o taip pat yra antialergiška. 


PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C )vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinkite, negręžkite sukamuoju būdu, nedžiovinkite  džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

30.50€