Merino vilnos vaikiškas pledas "Langučiai" 72x102 cm

Merino vilnos labai minkštas, putlus ir švelnus vaikiškas pledas, apsiūtas biežinės spalvos medvilnine juostele. Pledukas plonesnis, lengvas, jaukiai šiltas. Tinkamas naudoti ištisus metus, nes ši vilna pralaidi orui, tad neleidžia mažyliui perkaisti ar sušalti. Pledukas austas iš kelių pastelinių vilnos atspalvių verpalų, taip sukuriant languotą žakardą.

Pledukas supakuotas rudo kartono dovanų dėžutėje. Tai šilta ir miela dovana Jūsų ar artimųjų mažylei / -iui. 

DYDIS: 72x102 cm

APIE VILNĄ:

Merino vilna gaunama iš Australijoje ir N. Zelandijoje auginamų merinosų avių. Tai vilna su švelniais, minkštais plaukeliais ir tvirta struktūra, todėl ji elastinga ir ilgaamžė lengva ir šilta.

Ši vilna pralaidi orui, todėl puikiai apsaugo nuo temperatūrų kaitos, o taip pat yra antialergiška. 


PRIEŽIŪRA:

Siekiant išlaikyti estetinę gaminio išvaizdą, vilnos savybes, rekomenduojamas sausas valymas. Neturint tokios galimybės, vilnos gaminį skalbkite rankomis vėsiame (ne daugiau kaip 30 C )vandenyje su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis arba ūkišku muilu. Stipriai netrinkite, negręžkite sukamuoju būdu, nedžiovinkite  džiovyklėje.

Nepamirškite! Vilna unikalus audinys, reaguodama su deguonimi ji turi ypatingą savybę savaime "išsivalyti" todėl siūlome dažniau vėdinti gryname ore.

28.00€